Webdesign

Tvorba kvalitních a úspěšných www stránek je prvním a zároveň nezbytným krokem na cestě k úspěšné propagaci Vaší firmy na internetu. Internetové stránky musí mít atraktivní design, hodnotný, aktuální obsah a především se o ně musíte průběžně starat, aby byly www stránky pro jejich návštěvníky zajímavé. Proto je vhodné realizovat www stránky na redakčním systému, který umožňuje následně snadno a jednoduše editovat nejen texty, obrázky, tabulky, ale i sekce a kategorie bez nutnosti znát technologie pro tvorbu webu (HTML, PHP, MySQL a další).

Těchto aspektů jsme si velmi dobře vědomi a s ohledem na Vaše přání a požadavky jsme schopni vytvořit www stránky k Vaší plné spokojenosti.

Co tedy od nás můžete v oblasti webdesignu očekávat?

  • vytvoření moderního, grafického designu respektujícího Vaši firemní identitu
  • formou dialogu navržení jasné a přehledné struktury www stránek
  • dodání námi vyvíjeného, přehledného redakčního systému pouze s těmi moduly, které opravdu využijete
  • naplnění www stránek Vámi dodanými texty a obrázky včetně případné korekce - copywritingu
  • validitu stránek, ochranu proti SPAMu a přístup do statistik s analýzou návštěvnosti Vašich nových www stránek
  • následnou optimalizaci pro vyhledávače (SEO), další propagaci na internetu, případně celkovou správu Vaší internetové prezentace

Každému klientovi se snažíme vyjít maximálně vstříc a jestliže pro někoho internetové stránky nejsou zdrojem příjmu a zisku nových zákazníků, ale spíše doplňkem reprezentace firmy - tedy takovou internetovou vizitkou - pak se jistě oceníte nabídku našich produktů. I v takovém případě nás kontaktujte, rádi Vám vyhovíme.

Ukázka z našich prací

Poptávkový formulář

Ve formuláři vyplňte prosím alespoň jeden kontakt na Vás a pole s dotazem či sdělením.