Internetový obchod

O výhodách internetového obchodování není nutné dlouze debatovat. Internetový obchod (e-shop) je dnes již v mnoha oborech velmi efektivní variantou prodeje výrobků či nutným doplňkem Vašeho kamenného obchodu. Špatně zvolený produkt však může znamenat velkou překážku pro rychlý rozvoj a jeho snadnou údržbu.

Nutností každého úspěšného internetového obchodu je snadná a intuitivní obsluha jak z pohledu provozovatele, tak především z pohledu zákazníka a vhodná propagace spojená s optimalizací pro vyhledávače. K získání důvěry a udržení si zákazníka pomůže originální, moderní a přesto přehledný design společně s vhodně zvolenými texty a přehledně podanými informacemi.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • přehledný internetový obchod pro Vás i Vaše zákazníky
  • více měnových jednotek a jazykových mutací, případný přechod na Euro či rozšíření prodeje do zemí EU bude pro Vás hračka
  • optimalizace pro vyhledávače (SEO) - čitelná URL, názvy výrobků v adrese i titulku stránky produktu
  • automatický export zboží do formátu XML pro oblíbené služby Zboží portálů Seznam.cz a Heuréka.cz (potažmo Centrum.cz a Atlas.cz)
  • vzájemnou provázanost s dalšími našimi produkty (redakční systém, intranetové systémy) díky společnému frameworku
  • moduly pro efektivní podpoření prodeje Vašich produktů - např. slevový kupón, newsletter, dealerský systém

S ohledem na Vaše požadavky vytvoříme nejen jednoduchý, funkční e-shop s minimálními náklady na realizaci, ale také rozsáhlý internetový obchod propracovaný do posledního detailu s napojením na databázový systém (např. redakční systém, CRM atp.). Kontaktujte nás a sdělte nám Vaše vize - my je pro Vás zrealizujeme.

Ukázka z našich prácí

Poptávkový formulář

Ve formuláři vyplňte prosím alespoň jeden kontakt na Vás a pole s dotazem či sdělením.