Naše práce

Zobrazeno: 1-5 z celkem 15
první | předchozí |  | poslední

Validátor www stránek

Zákazník:
Evropská databanka a.s.
URL:
seo.edb.cz
Služby:
Databázové systémy, HTML/CSS, Webhosting

Pro společnost Evropská databanka a.s. jsme vytvořili nástroj k hodnocení kvality technického zpracování stránek a zjištění míry optimalizace pro fulltextové vyhledávače (Seznam.cz, Google.cz). Nástroj slouží obchodníkům pro usnadnění přípravy podkladů k jednání s klientem.

Katalog firem TradeCenter

URL:
www.tradecenter.cz
Služby:
Redakční systém, Databázové systémy, HTML/CSS

Evoluční katalog firem TradeCenter nabízí možnost vytvoření firemního zápisu s velmi podrobnými údaji o firmě. Z technického i uživatelského hlediska stojí za zmínku propracovaná registrace firmy. Stávajícím klientům potom umožňuje pravidelnou publikaci firemních zpráv.

Projekt Seniorpasy

Zákazník:
Sun Drive Communication, s.r.o.
URL:
www.seniorpasy.cz
Služby:
Redakční systém, Databázové systémy, HTML/CSS

Vytvořili jsme www stránky projektu slevových karet pro seniory v Jihomoravském kraji. Kromě informačního webu jsme dodali i systém pro správu poskytovatelů s veřejným vyhledávacím formulářem a databázi registrovaných seniorů s funkcemi pro vystavování karet. Design stránek dodala firma J&BKO design.

ONLINE rezervační systém DržFlek

Zákazník:
D2K webdesign, s.r.o.
URL:
www.drzflek.cz
Služby:
SEO, Grafický design, Databázové systémy, HTML/CSS, Webhosting

Připravili jsme portálové řešení ONLINE rezervačního systému nejen pro restaurační zařízení, ale i pro sportoviště, bowling herny, provozovatelé kurzů, atd... Rezervační systém byl navrhován s ohledem na jednoduché použití a důrazem na možnosti další komunikace s Vašimi zákazníky - newsletter, SMS, Facebook. Každý také jistě ocení nízké pořizovací i provozní náklady, které se navíc několikanásobně vrátí ušetřením práce Vašemu personálu.

Největší portál o kiteboardingu v ČR

Zákazník:
Ing. Lenka Žůrková
URL:
www.kiteboarding.cz
Služby:
Redakční systém, E-shop, SEO, Grafický design, Logotyp, Databázové systémy, HTML/CSS, Webhosting

Nejnavštěvovanější portál o kiteboardingu v ČR postavený na konceptu web 2.0 s přehlednou správou a vkládáním fotografií, článků a inzerátů uživateli. Využit SMS platební systém a nechybí ani nabídka nového kite vybavení v e-shopu.
Portál byl kompletně přebudován - nové logo, design i funkce.

Zobrazeno: 1-5 z celkem 15
první | předchozí |  | poslední