Naše práce

Zobrazeno: 1-5 z celkem 6
první | předchozí |  | poslední

ONLINE rezervační systém DržFlek

Zákazník:
D2K webdesign, s.r.o.
URL:
www.drzflek.cz
Služby:
SEO, Grafický design, Databázové systémy, HTML/CSS, Webhosting

Připravili jsme portálové řešení ONLINE rezervačního systému nejen pro restaurační zařízení, ale i pro sportoviště, bowling herny, provozovatelé kurzů, atd... Rezervační systém byl navrhován s ohledem na jednoduché použití a důrazem na možnosti další komunikace s Vašimi zákazníky - newsletter, SMS, Facebook. Každý také jistě ocení nízké pořizovací i provozní náklady, které se navíc několikanásobně vrátí ušetřením práce Vašemu personálu.

Tandemové seskoky JUMP-TANDEM

Zákazník:
JUMP-TANDEM, s.r.o.
URL:
www.jump-tandem.cz
Služby:
Redakční systém, SEO, Grafický design, HTML/CSS, Webhosting

S růstem firmy JUMP-TANDEM rostou i jejich stránky. Nový design firemní prezentace si klade za cíl zpřehlednit www stránky různým skupinám zákazníků - tandemové seskoky, sportovní parašutismus, firemní akce, a další... Pro přehlednost jsme redukovali původní 3sloupcový layout pouze do dvou sloupců. Důležitým prvkem je i velká grafická hlavička, která pomůže upoutat při fulltextovém hledání na portálu Seznam.cz.

Interiéry ABH Design

Zákazník:
Aleš Brychta
URL:
www.abhdesign.cz
Služby:
Redakční systém, SEO, Grafický design, HTML/CSS, Webhosting

Pro společnost ABH design jsme provedli kompletní přestavbu www stránek. Cílem bylo umožnit pohodlnou uživatelskou editaci stránek, posun designu k moderním trendům a celkové zpřehlednění prezentovaných dat. Na právě dokončenou práci navazujeme další optimalizací pro vyhledávače - SEO.

Největší portál o kiteboardingu v ČR

Zákazník:
Ing. Lenka Žůrková
URL:
www.kiteboarding.cz
Služby:
Redakční systém, E-shop, SEO, Grafický design, Logotyp, Databázové systémy, HTML/CSS, Webhosting

Nejnavštěvovanější portál o kiteboardingu v ČR postavený na konceptu web 2.0 s přehlednou správou a vkládáním fotografií, článků a inzerátů uživateli. Využit SMS platební systém a nechybí ani nabídka nového kite vybavení v e-shopu.
Portál byl kompletně přebudován - nové logo, design i funkce.

Firemní prezentace S&K Label

Zákazník:
S&K Label s.r.o.
URL:
www.sklabel.cz
Služby:
Redakční systém, SEO, HTML/CSS

Pro společnost S&K Label jsme převedli jejich stávající web na náš redakční systém kvůli lepší optimalizaci pro vyhledávače.

Zobrazeno: 1-5 z celkem 6
první | předchozí |  | poslední